Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Drunen

In de badkamer in Drunen leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Drunen

36% van de eengezinswoningen in de gemeente Heusden is een tussenwoning en 18% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

68% van de woningen is een koopwoning, 25% is van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

Bijna alle woningen in de gemeente Heusden stoken nog op gas: 9% is aardgasvrij. Vloerverwarming werkt op een cv-ketel via een verdeler met pomp en mengregeling, en later net zo goed op een warmtepomp.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Herpt31692%97%
Haarsteeg97486%95%
Hedikthuizen10884%95%
Heesbeen6483%94%
Elshout73380%97%
Nieuwkuijk92379%91%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Gratis energieadvies in Heusden

Het energieloket van gemeente Heusden is volgens de gemeente het startpunt voor verduurzaming van je woning; de pagina verwijst naar het Regionaal Energieloket. Bron

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Regeling van de gemeente Heusden

Isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een koopwoning met energielabel D tot en met G of twee slecht geïsoleerde bouwdelen en een WOZ-waarde onder 480.000 euro; een vloer telt als slecht geïsoleerd bij minder dan 5 cm of Rc 1,3 of lager. De maatregelen moeten tussen 1 januari 2025 en 31 december 2028 zijn uitgevoerd, het totale budget is 805.000 euro en aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Een bedrag per maatregel staat niet op de pagina. Bron

Van het gas af in Drunen

De gemeente heeft tot 2030 geen wijken aangewezen die aardgasvrij worden gemaakt. Wel lopen initiatieven: de hele Vliedberg (Vlijmen) aardgasvrij met Warm Vliedberg en woningcorporatie Woonveste, in Herpt wordt aquathermie onderzocht en een warmtenet in Hedikhuizen is volgens de pagina financieel niet haalbaar. Een warmtenet past volgens de pagina bij stedelijke bebouwing en een warmtepomp bij landelijke bebouwing. Bron

Goed om te weten in Drunen

In Heusden bestaat een beschermd stadsgezicht vesting Heusden. De Commissie Ruimtelijke Kwaliteit adviseert de gemeente daarover en over de monumentenzorg bij aanvragen voor een omgevingsvergunning voor bouwen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Wat vloerverwarming badkamer in Drunen kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Drunen

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Drunen leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Drunen?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Drunen

Vloerverwarming badkamer in Drunen?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname