Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Tilburg

In de badkamer in Tilburg leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Tilburg

40% van de eengezinswoningen in de gemeente Tilburg is een tussenwoning en 13% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

50% van de woningen is een koopwoning, 31% is van een woningcorporatie. Dat is minder dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

27% van de woningen in de gemeente Tilburg heeft stadsverwarming. Ook dan kan vloerverwarming, via de afleverset; wat de warmteleverancier toestaat, vragen we vooraf na.

6 van de 59 wijken van de gemeente Tilburg. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
De Blaak2.44194%97%
Bosscheweg9692%98%
Armhoef99789%85%
Leeuwerik2.18087%100%
Ind.terrein Loven21283%92%
Huibeven2.05278%88%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Parkeren voor de bus in Tilburg

Tilburg heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijf met KvK-inschrijving kan via het Digitaal Parkeerloket van P1 een maandvergunning nemen die een maand op alle betaalde plekken geldt; in de binnenstad kun je op straat alleen een dagticket van 25 euro kopen. Laden en lossen in de binnenstad mag dagelijks van 6.00 tot 11.00 uur, en voor onderhoud of reparatie buiten die tijden is een verkeersontheffing mogelijk (vanaf 26,55 euro voor maximaal 13 dagen). Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt een zero-emissiezone binnen de ringbanen van Tilburg. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in, emissieklasse 6 (eerste toelating voor 2025) volgens de landelijke regel tot 1 januari 2028, met een voorstel om dat te verlengen tot 1 januari 2029. Vanaf 2030 mogen alleen bestelbussen zonder uitstoot erin, en een ontheffing vraag je aan bij de RDW. Bron

Lening van de gemeente Tilburg

De gemeentelijke Stimuleringsregeling 'Aan de slag met je huis' is sinds 8 oktober 2024 beëindigd. Een verzilverlening voor energiebesparende maatregelen of woningaanpassingen kan nog wel worden aangevraagd via Duurzamer Tilburg. Bron

Regeling van de gemeente Tilburg

Tilburg heeft een isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een slecht geïsoleerde koopwoning (label D t/m G of minimaal 2 slecht geïsoleerde bouwdelen, WOZ tot 477.000 euro). Per 1 oktober 2026 is de regeling gewijzigd: maximaal 2.250 euro per woning, 70% van de kosten bij een bedrijf of 100% van de materiaalkosten bij zelf isoleren. Bron

Van het gas af in Tilburg

De Transitievisie Warmte (december 2021) deelt de stad in gebieden: Reeshof heeft al stadsverwarming, rond de ringbanen (zoals Quirijnstok) is een warmtenet het meest voor de hand liggend, binnen de ringbanen zoals de binnenstad gaat het voorlopig om hybride oplossingen. In Tilburg-Zuid legt de gemeente per deelgebied een warmte-koude-net aan; het ontwerp-Warmteprogramma ligt van 19 oktober tot en met 30 november 2026 ter inzage. Bron

Waar we rijden

Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen, Rijen en Kaatsheuvel.

De gemeente Tilburg telt 59 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Het Zand (6.045 woningen), Berkel-Enschot (5.983 woningen), Heikant (5.426 woningen) en Binnenstad (5.059 woningen). Behalve in Tilburg zelf werken we ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel.

Wat vloerverwarming badkamer in Tilburg kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Tilburg

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Tilburg leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Tilburg?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel?

Ja. Tilburg is onze thuisbasis, dus we zijn snel ter plaatse. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Dongen en Rijen.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Tilburg

Vloerverwarming badkamer in Tilburg?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname