Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Verdeler vervangen in Drunen

Lekt je verdeler, maakt de pomp lawaai of komt er een warmtepomp? Wij vervangen verdelers en pompen in Drunen, Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Verdelers in Drunen

In de gemeente Heusden is 28% van de woningen gebouwd vanaf 1995, 18% tussen 1995 en 2015. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we werken. Voor een verdeler wordt een levensduur van 15 tot 20 jaar genoemd, voor de pomp 10 tot 15 jaar. Oudere verdelers missen vaak een zuinige pomp, automatische ontluchters of doorstroommeters.

Een eengezinswoning is hier gemiddeld 152 m². Ligt de hele benedenverdieping vol vloerverwarming, dan zitten er al snel vier tot zes groepen op de verdeler.

6 van de 11 wijken van de gemeente Heusden. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Drunen8.04083%68%
Vlijmen6.95682%66%
Oudheusden1.13595%58%
Haarsteeg97495%86%
Nieuwkuijk92391%79%
Heusden77572%48%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, aftappen, vervangen, vullen en ontluchten en inregelen. We kijken naar de verdeler, de pomp, het aantal groepen en je warmtebron. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een verdeler voor vloerverwarming met pomp, doorstroommeters en groepen die de vloer in gaan

Wat we niet doen

  • Werk aan de cv-ketel zelf (plaatsen, openmaken, in bedrijf stellen): dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.
  • Losse onderdelen leveren zonder ze te monteren.

Parkeren voor de bus in Drunen

In het centrum van Drunen geldt een blauwe zone met maximaal 2 uur parkeren (ma t/m do en za 9.00 tot 18.00 uur, vr 9.00 tot 20.00 uur), in het centrum van Vlijmen ook maximaal 2 uur (ma t/m za 10.00 tot 18.00 uur). Op de Vismarkt in Heusden zijn twee plekken voor maximaal 30 minuten. Volgens de pagina wordt geen ontheffing voor de blauwe zone verstrekt. Bron

Regeling van de gemeente Heusden

Isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners van een koopwoning met energielabel D tot en met G of twee slecht geïsoleerde bouwdelen en een WOZ-waarde onder 480.000 euro; een vloer telt als slecht geïsoleerd bij minder dan 5 cm of Rc 1,3 of lager. De maatregelen moeten tussen 1 januari 2025 en 31 december 2028 zijn uitgevoerd, het totale budget is 805.000 euro en aanvragen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Een bedrag per maatregel staat niet op de pagina. Bron

Van het gas af in Drunen

De gemeente heeft tot 2030 geen wijken aangewezen die aardgasvrij worden gemaakt. Wel lopen initiatieven: de hele Vliedberg (Vlijmen) aardgasvrij met Warm Vliedberg en woningcorporatie Woonveste, in Herpt wordt aquathermie onderzocht en een warmtenet in Hedikhuizen is volgens de pagina financieel niet haalbaar. Een warmtenet past volgens de pagina bij stedelijke bebouwing en een warmtepomp bij landelijke bebouwing. Bron

Gratis energieadvies in Heusden

Het energieloket van gemeente Heusden is volgens de gemeente het startpunt voor verduurzaming van je woning; de pagina verwijst naar het Regionaal Energieloket. Bron

Goed om te weten in Drunen

In Heusden bestaat een beschermd stadsgezicht vesting Heusden. De Commissie Ruimtelijke Kwaliteit adviseert de gemeente daarover en over de monumentenzorg bij aanvragen voor een omgevingsvergunning voor bouwen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel, Vught en Den Bosch. In de gemeente Heusden geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Heusden telt 11 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Drunen (8.040 woningen), Vlijmen (6.956 woningen), Oudheusden (1.135 woningen) en Haarsteeg (974 woningen). Behalve in Drunen zelf werken we ook in Vlijmen, Heusden, Nieuwkuijk, Elshout en Haarsteeg.

Wat verdeler vervangen in Drunen kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Verdeler vervangen, met pomp en mengregeling€ 450 per verdeler
Verdeler zonder pomp (voor een warmtepomp)€ 400 per verdeler
Pomp op de verdeler vervangen€ 250 per pomp
Extra groep op de verdeler€ 75 per groep

Vragen over verdeler vervangen in Drunen

Vervangen jullie ook alleen de pomp van mijn verdeler in Drunen?

Ja. Is de verdeler zelf nog goed, dan kan alleen de pomp vervangen worden.

Ik krijg een warmtepomp. Moet de verdeler anders?

Vaak wel: bij een warmtepomp wordt meestal een verdeler zonder eigen pomp gebruikt. We kijken wat bij jouw warmtepomp past.

Kunnen er groepen bij?

Ja, als er plek is op de verdeler of als we een grotere plaatsen.

Wat kost een nieuwe verdeler in Drunen?

Dat hangt af van het aantal groepen en of er een pomp en mengregeling op komt. Na de opname krijg je een vaste prijs.

Komen jullie ook in Vlijmen, Heusden en Nieuwkuijk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 26,8 km rijden naar Drunen, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Waalwijk, Kaatsheuvel en Vught.

Verdeler vervangen in de buurt van Drunen

Verdeler vervangen in Drunen?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname