Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Oisterwijk

In de badkamer in Oisterwijk leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Oisterwijk

26% van de eengezinswoningen in de gemeente Oisterwijk is een tussenwoning en 15% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

69% van de woningen is een koopwoning, 20% is van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

Bijna alle woningen in de gemeente Oisterwijk stoken nog op gas: 6% is aardgasvrij. Vloerverwarming werkt op een cv-ketel via een verdeler met pomp en mengregeling, en later net zo goed op een warmtepomp.

6 van de 19 wijken van de gemeente Oisterwijk. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
George Perklaan e.o.7695%99%
Bunders97894%100%
Klompven/Eikenven19990%93%
Levenskerk70489%92%
Buitengebied Moergestel Zuid-Oost22489%96%
Buitengebied Moergestel Noord-West13485%94%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Gratis energieadvies in Oisterwijk

Het Energieloket Oisterwijk van energiecoöperatie DEC-Oisterwijk is elke dinsdag van 9.30 tot 12.30 uur of zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur geopend in Tiliander (1e etage). Met de hulp van energieklussers kijken inwoners daarnaast welke laagdrempelige maatregelen hun woning energiezuiniger maken. Bron

Parkeren voor de bus in Oisterwijk

In het centrum van Oisterwijk betaal je voor parkeren, in Moergestel, Heukelom en Haaren parkeer je gratis. Ligt een bedrijf in de betaalde parkeerzone, dan kan online een parkeervergunning voor medewerkers worden aangevraagd, en voor straten met een blauwe zone is er een parkeerontheffing via het digitaal parkeerloket. Bron

Lening van de gemeente Oisterwijk

Duurzaamheidslening via SVn: volgens de verordening minimaal €2.500 en maximaal €25.000, met een looptijd van 10 jaar tot €12.500 en 15 jaar daarboven en een vaste rente. De verordening geldt zonder einddatum, maar bij een uitgeput budget worden aanvragen afgewezen. Bron

Regeling van de gemeente Oisterwijk

Oisterwijk isoleert: eigenaar-bewoners met label D t/m G (of twee slecht geïsoleerde bouwdelen) en WOZ tot €571.000 (peildatum 1 januari 2024) krijgen maximaal €1.200 subsidie en een gratis adviesgesprek, en maximaal €3.500 bij recht op energietoeslag in 2023. Vloer-, dak- en muurisolatie vallen onder de maatregelen en de subsidie is te combineren met de ISDE. Bron

Van het gas af in Oisterwijk

Haaren is een van de eerste dorpen in Oisterwijk met een wijkuitvoeringsplan voor het aardgasvrij worden. Het plan wordt eind 2027 vastgesteld en tot die tijd wordt niemand verplicht iets te doen; de startbijeenkomst was op 15 oktober 2026 en de werkgroepen starten op 29 oktober 2026. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Boxtel, Oirschot, Hilvarenbeek en Vught. In de gemeente Oisterwijk geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Oisterwijk telt 19 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Pannenschuur (2.436 woningen), Dorp Moergestel (2.290 woningen), Dorp Haaren (2.166 woningen) en Waterhoef (1.499 woningen). Behalve in Oisterwijk zelf werken we ook in Moergestel, Haaren en Heukelom.

Wat vloerverwarming badkamer in Oisterwijk kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Oisterwijk

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Oisterwijk leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Oisterwijk?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Moergestel, Haaren en Heukelom?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 14,8 km rijden naar Oisterwijk, ongeveer 24 minuten. Op dezelfde rit werken we in Boxtel, Oirschot en Hilvarenbeek.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Oisterwijk

Vloerverwarming badkamer in Oisterwijk?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname