Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Oosterhout

In de badkamer in Oosterhout leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Oosterhout

39% van de eengezinswoningen in de gemeente Oosterhout is een tussenwoning en 17% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

61% van de woningen is een koopwoning, 32% is van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

Bijna alle woningen in de gemeente Oosterhout stoken nog op gas: 11% is aardgasvrij. Vloerverwarming werkt op een cv-ketel via een verdeler met pomp en mengregeling, en later net zo goed op een warmtepomp.

6 van de 14 wijken van de gemeente Oosterhout. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Industrieterrein Zuid5793%100%
Den Hout48191%100%
Dorst1.26187%95%
Oosteind51387%97%
Leijsenakkers62784%99%
Vrachelen3.13976%75%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Gratis energieadvies in Oosterhout

De gemeente werkt samen met de energiecooperatie Oosterhout Nieuwe Energie, die met energiecoaches onafhankelijk en vrijblijvend advies geeft inclusief huisbezoeken, en met het Regionaal Energieloket. Bron

Parkeren voor de bus in Oosterhout

Oosterhout heeft een parkeervergunning voor onderhoudsbedrijven voor bedrijven die reparatie, onderhoud of vergelijkbaar werk doen en hun voertuig dicht bij het werk nodig hebben. Die geldt op alle vergunninghouders- en betaalde plekken en kost in 2026 20,25 euro per week, 51,30 euro per maand of 615,60 euro per jaar, met maximaal 3 kentekens. Laden en lossen in het voetgangersgebied mag van maandag tot en met zaterdag van 7.00 tot 11.30 uur. Bron

Regeling van de gemeente Oosterhout

De Subsidieregeling lokaal isolatieprogramma is voor eigenaar-bewoners van een grondgebonden koopwoning van vóór 1993 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen of label D t/m G. Het maximum is 2.500 euro (doelgroep A) of 1.500 euro (doelgroep B) incl. btw, bij uitvoering door een aangesloten aannemer; aanvragen kan tot en met 31 december 2028 binnen een plafond van 3.553.000 euro. Bron

Van het gas af in Oosterhout

De Transitievisie Warmte (2021) kiest voor een combinatie van collectieve en individuele oplossingen en legt in fase 1 (2022 tot 2030) de nadruk op isolatie en warmtepompen. De gemeente onderzoekt uitbreiding van het warmtenet in Dommelbergen, Oosterheide en Strijen (circa 4000 woningen); Vogelbuurt, Leijsenakkers en Vrachelen hebben zich gemeld voor een wijkaanpak. Bron

Goed om te weten in Oosterhout

De gemeente schrijft dat de jonge buurten in de analyse aanmerkelijk energiezuiniger zijn dan de oude buurten, en dat bouwjaren en bouwstijlen per stadsdeel sterk overeenkomen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen, Raamsdonksveer en Rijen.

De gemeente Oosterhout telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Dommelbergen (5.754 woningen), Oosterheide (4.034 woningen), Slotjes (4.002 woningen) en Oosterhout-Centrum (3.541 woningen). Behalve in Oosterhout zelf werken we ook in Dorst, Den Hout en Oosteind.

Wat vloerverwarming badkamer in Oosterhout kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Oosterhout

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Oosterhout leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Oosterhout?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Dorst, Den Hout en Oosteind?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 22 km rijden naar Oosterhout, ongeveer 28 minuten. Op dezelfde rit werken we in Made, Dongen en Raamsdonksveer.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Oosterhout

Vloerverwarming badkamer in Oosterhout?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname