Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Made

In de badkamer in Made leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Made

29% van de eengezinswoningen in de gemeente Drimmelen is een tussenwoning en 16% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

72% van de woningen is een koopwoning, 23% is van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

Bijna alle woningen in de gemeente Drimmelen stoken nog op gas: 8% is aardgasvrij. Vloerverwarming werkt op een cv-ketel via een verdeler met pomp en mengregeling, en later net zo goed op een warmtepomp.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Wagenberg88981%93%
Drimmelen23478%97%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74877%92%
Made5.76371%84%
Terheijden2.81671%86%
Lage Zwaluwe1.92068%90%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Gratis energieadvies in Drimmelen

Inwoners met een koopwoning kunnen een energieambassadeur aan huis vragen, die gratis een stappenplan op maat voor verduurzaming maakt. De pagina noemt daarnaast een gratis lekcheck en energieadviseurs. Bron

Lening van de gemeente Drimmelen

Drimmelen biedt een duurzaamheidslening voor energiezuinige maatregelen aan eigenaar-bewoners (18 tot 75 jaar) of kleine verhuurders: 2.500 tot 15.000 euro, 10 jaar looptijd tot 7.500 euro en 15 jaar daarboven, met vaste rente via SVn. Bron

Regeling van de gemeente Drimmelen

De Subsidieregeling isolatieprogramma is voor eigenaar-bewoners van een koopwoning van vóór 1992 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen, met per doelgroep een maximum van 5.000 (A), 2.200 (B) of 1.150 euro (C) aan werkelijke kosten. De regeling geldt tot 31 december 2028 zolang het budget van 3.389.164 euro niet op is. Bron

Van het gas af in Made

Volgens de gemeente worden Hooge Zwaluwe (met een bewonerswerkgroep sinds april 2024) en Terheijden (Kleine Schans, Molenpolder, Zeggepolder-Zuid) als eerste bekeken voor aardgasvrij. In Terheijden wordt het bestaande warmtenet van 2,5 km uitgebreid; voor Made en Wagenberg noemt de pagina geen plannen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Wat vloerverwarming badkamer in Made kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Made

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Made leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Made?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Made

Vloerverwarming badkamer in Made?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname