Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Verdeler vervangen in Made

Lekt je verdeler, maakt de pomp lawaai of komt er een warmtepomp? Wij vervangen verdelers en pompen in Made, Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Verdelers in Made

In de gemeente Drimmelen is 24% van de woningen gebouwd vanaf 1995, 16% tussen 1995 en 2015. Dat is minder dan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we werken. Voor een verdeler wordt een levensduur van 15 tot 20 jaar genoemd, voor de pomp 10 tot 15 jaar. Oudere verdelers missen vaak een zuinige pomp, automatische ontluchters of doorstroommeters.

Een eengezinswoning is hier gemiddeld 151 m². Ligt de hele benedenverdieping vol vloerverwarming, dan zitten er al snel vier tot zes groepen op de verdeler.

Alle wijken van de gemeente Drimmelen. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Made5.76384%71%
Terheijden2.81686%71%
Lage Zwaluwe1.92090%68%
Wagenberg88993%81%
Hooge Zwaluwe en Zevenbergschen Hoek74892%77%
Drimmelen23497%78%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, aftappen, vervangen, vullen en ontluchten en inregelen. We kijken naar de verdeler, de pomp, het aantal groepen en je warmtebron. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een verdeler voor vloerverwarming met pomp, doorstroommeters en groepen die de vloer in gaan

Wat we niet doen

  • Werk aan de cv-ketel zelf (plaatsen, openmaken, in bedrijf stellen): dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.
  • Losse onderdelen leveren zonder ze te monteren.

Lening van de gemeente Drimmelen

Drimmelen biedt een duurzaamheidslening voor energiezuinige maatregelen aan eigenaar-bewoners (18 tot 75 jaar) of kleine verhuurders: 2.500 tot 15.000 euro, 10 jaar looptijd tot 7.500 euro en 15 jaar daarboven, met vaste rente via SVn. Bron

Regeling van de gemeente Drimmelen

De Subsidieregeling isolatieprogramma is voor eigenaar-bewoners van een koopwoning van vóór 1992 met minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen, met per doelgroep een maximum van 5.000 (A), 2.200 (B) of 1.150 euro (C) aan werkelijke kosten. De regeling geldt tot 31 december 2028 zolang het budget van 3.389.164 euro niet op is. Bron

Van het gas af in Made

Volgens de gemeente worden Hooge Zwaluwe (met een bewonerswerkgroep sinds april 2024) en Terheijden (Kleine Schans, Molenpolder, Zeggepolder-Zuid) als eerste bekeken voor aardgasvrij. In Terheijden wordt het bestaande warmtenet van 2,5 km uitgebreid; voor Made en Wagenberg noemt de pagina geen plannen. Bron

Gratis energieadvies in Drimmelen

Inwoners met een koopwoning kunnen een energieambassadeur aan huis vragen, die gratis een stappenplan op maat voor verduurzaming maakt. De pagina noemt daarnaast een gratis lekcheck en energieadviseurs. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout, Dongen en Breda. In de gemeente Drimmelen geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Drimmelen telt 6 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Made (5.763 woningen), Terheijden (2.816 woningen), Lage Zwaluwe (1.920 woningen) en Wagenberg (889 woningen). Behalve in Made zelf werken we ook in Terheijden, Wagenberg, Lage Zwaluwe en Hooge Zwaluwe.

Wat verdeler vervangen in Made kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Verdeler vervangen, met pomp en mengregeling€ 450 per verdeler
Verdeler zonder pomp (voor een warmtepomp)€ 400 per verdeler
Pomp op de verdeler vervangen€ 250 per pomp
Extra groep op de verdeler€ 75 per groep

Vragen over verdeler vervangen in Made

Vervangen jullie ook alleen de pomp van mijn verdeler in Made?

Ja. Is de verdeler zelf nog goed, dan kan alleen de pomp vervangen worden.

Ik krijg een warmtepomp. Moet de verdeler anders?

Vaak wel: bij een warmtepomp wordt meestal een verdeler zonder eigen pomp gebruikt. We kijken wat bij jouw warmtepomp past.

Kunnen er groepen bij?

Ja, als er plek is op de verdeler of als we een grotere plaatsen.

Wat kost een nieuwe verdeler in Made?

Dat hangt af van het aantal groepen en of er een pomp en mengregeling op komt. Na de opname krijg je een vaste prijs.

Komen jullie ook in Terheijden, Wagenberg en Lage Zwaluwe?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 31,5 km rijden naar Made, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Raamsdonksveer, Oosterhout en Dongen.

Verdeler vervangen in de buurt van Made

Verdeler vervangen in Made?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname