Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Verdeler vervangen in Etten-Leur

Lekt je verdeler, maakt de pomp lawaai of komt er een warmtepomp? Wij vervangen verdelers en pompen in Etten-Leur.

Verdelers in Etten-Leur

In de gemeente Etten-Leur is 39% van de woningen gebouwd vanaf 1995, 28% tussen 1995 en 2015. Dat is meer dan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we werken. Voor een verdeler wordt een levensduur van 15 tot 20 jaar genoemd, voor de pomp 10 tot 15 jaar. Oudere verdelers missen vaak een zuinige pomp, automatische ontluchters of doorstroommeters.

Een eengezinswoning is hier gemiddeld 138 m². Ligt de hele benedenverdieping vol vloerverwarming, dan zitten er al snel vier tot zes groepen op de verdeler.

6 van de 9 wijken van de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Noord woongebied8.36380%66%
Zuid woongebied5.93076%64%
Midden woongebied5.07175%56%
Zuid landelijk gebied45398%89%
Noord landelijk gebied38199%67%
Midden landelijk gebied8198%89%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, aftappen, vervangen, vullen en ontluchten en inregelen. We kijken naar de verdeler, de pomp, het aantal groepen en je warmtebron. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een verdeler voor vloerverwarming met pomp, doorstroommeters en groepen die de vloer in gaan

Wat we niet doen

  • Werk aan de cv-ketel zelf (plaatsen, openmaken, in bedrijf stellen): dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.
  • Losse onderdelen leveren zonder ze te monteren.

Parkeren voor de bus in Etten-Leur

De gemeente kent onder meer de parkeervergunningen 'Parkeren voor dienstverleners centrum', 'Parkeren voor werknemers centrum' en 'Parkeren voor ondernemers'. Prijzen en voorwaarden staan niet op de overzichtspagina, voor bedrijfsbussen verwijst de gemeente naar telefoonnummer 14 076. Bron

Regeling van de gemeente Etten-Leur

De Subsidieregeling verduurzaming Etten-Leur 2026 vergoedt voor vloerisolatie 100% van de kosten tot 1.000 euro (1.250 euro bij biobased materiaal), voor eigenaar-bewoners van een bestaande particuliere eengezinswoning. Voorwaarden: Rd-waarde van minimaal 3,5, minimaal 20 m2 en een energieadvies of warmtescan; aanvragen kan van 1 juli 2026 tot en met 1 november 2028 binnen het plafond van 1.100.000 euro. Bron

Van het gas af in Etten-Leur

De Transitievisie Warmte gaat uit van individuele oplossingen (zoals all-electric, al toegepast in Schoenmakershoek en De Streek) en verkent collectieve oplossingen waar dat zinvol is. Tot 2030 ligt de nadruk op isoleren om woningen aardgasvrij-ready te maken, met focuswijken Noord/Baai, Centrum Oost en de oudste delen van Grouwe Polder (met Alwel ook Centrum West en Banakkers). Bron

Gratis energieadvies in Etten-Leur

Het duurzaamheidsloket geeft inwoners een gratis, onafhankelijk, persoonlijk en vrijblijvend energieadvies. Bron

Goed om te weten in Etten-Leur

In de Transitievisie Warmte staan 5.880 woningen uit de bouwjaren 1946 tot en met 1974, de grootste bouwjaarklasse van de gemeente. Voor isolatie kiest de gemeente buurtgerichte focuswijken: Noord/Baai, Centrum Oost en de oudste delen van Grouwe Polder. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout, Made en Rijen. In de gemeente Etten-Leur geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Etten-Leur telt 9 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Noord woongebied (8.363 woningen), Zuid woongebied (5.930 woningen), Midden woongebied (5.071 woningen) en Zuid landelijk gebied (453 woningen).

Wat verdeler vervangen in Etten-Leur kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Verdeler vervangen, met pomp en mengregeling€ 450 per verdeler
Verdeler zonder pomp (voor een warmtepomp)€ 400 per verdeler
Pomp op de verdeler vervangen€ 250 per pomp
Extra groep op de verdeler€ 75 per groep

Vragen over verdeler vervangen in Etten-Leur

Vervangen jullie ook alleen de pomp van mijn verdeler in Etten-Leur?

Ja. Is de verdeler zelf nog goed, dan kan alleen de pomp vervangen worden.

Ik krijg een warmtepomp. Moet de verdeler anders?

Vaak wel: bij een warmtepomp wordt meestal een verdeler zonder eigen pomp gebruikt. We kijken wat bij jouw warmtepomp past.

Kunnen er groepen bij?

Ja, als er plek is op de verdeler of als we een grotere plaatsen.

Wat kost een nieuwe verdeler in Etten-Leur?

Dat hangt af van het aantal groepen en of er een pomp en mengregeling op komt. Na de opname krijg je een vaste prijs.

Komen jullie ook in Breda, Oosterhout en Made?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout en Made.

Verdeler vervangen in de buurt van Etten-Leur

Verdeler vervangen in Etten-Leur?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname