Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Verdeler vervangen in Den Bosch

Lekt je verdeler, maakt de pomp lawaai of komt er een warmtepomp? Wij vervangen verdelers en pompen in Den Bosch, Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Verdelers in Den Bosch

In de gemeente 's-Hertogenbosch is 30% van de woningen gebouwd vanaf 1995, 20% tussen 1995 en 2015. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we werken. Voor een verdeler wordt een levensduur van 15 tot 20 jaar genoemd, voor de pomp 10 tot 15 jaar. Oudere verdelers missen vaak een zuinige pomp, automatische ontluchters of doorstroommeters.

Een eengezinswoning is hier gemiddeld 139 m². Ligt de hele benedenverdieping vol vloerverwarming, dan zitten er al snel vier tot zes groepen op de verdeler.

6 van de 14 wijken van de gemeente 's-Hertogenbosch. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
West11.88142%38%
Noord9.20673%42%
Binnenstad8.90614%32%
Maaspoort7.38274%69%
Graafsepoort7.00357%46%
Zuidoost6.95244%44%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, aftappen, vervangen, vullen en ontluchten en inregelen. We kijken naar de verdeler, de pomp, het aantal groepen en je warmtebron. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een verdeler voor vloerverwarming met pomp, doorstroommeters en groepen die de vloer in gaan

Wat we niet doen

  • Werk aan de cv-ketel zelf (plaatsen, openmaken, in bedrijf stellen): dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.
  • Losse onderdelen leveren zonder ze te monteren.

Parkeren voor de bus in Den Bosch

Aannemers met KvK-inschrijving en een opdracht met plaats, duur en werk kunnen een tijdelijke parkeervergunning nemen voor betaalde plekken. In de woonwijken kost die 51,92 euro per week of 129,79 euro per maand, en in de binnenstad 89,51 euro per week of 223,78 euro per maand. Je vraagt hem aan via het digitaal parkeerloket nadat je een inlogcode voor bedrijven hebt aangevraagd. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 maart 2025 geldt een zero-emissiezone in de binnenstad voor bestel- en vrachtauto's. Bestelauto's van emissieklasse 5 mogen er tot 1 januari 2027 in; voor emissieklasse 6 noemt de gemeente 1 januari 2029, terwijl de landelijke regel nog 1 januari 2028 is met een voorgenomen verlenging. De boete voor een bestelauto is 130 euro en ontheffingen vraag je aan bij de RDW. Bron

Regeling van de gemeente Den Bosch

De gemeentelijke duurzaamheidssubsidies richten zich op VvE's (Energiebesparende Maatregelen VvE's, plafond 2026: 347.000 euro) en op particuliere eigenaren in De Haren bij grootschalige renovatie van corporatiewoningen. Een algemene gemeentelijke isolatiesubsidie voor eigenaar-bewoners staat niet op de subsidiepagina. Bron

Van het gas af in Den Bosch

De Transitievisie Warmte 2.0 ziet een warmtenet in het noorden als beste optie, nog onder onderzoek. Voor 2035 zijn onder meer Buitenpepers, Donk, Edelstenenbuurt, Hambaken, Haren en Slagen aan de beurt; Broekland, Hoven, Lanen en Molenhoek gaan naar individuele warmtepompen. Het doel is een aardgasvrije gemeente in 2045. Bron

Gratis energieadvies in Den Bosch

Brabant Woont Slim is het startpunt voor verduurzaming van je woning: advies over welke maatregel past, informatie over financiering, vakspecialisten en lokale acties. Bron

Goed om te weten in Den Bosch

Voor particuliere eigenaren in De Haren is er een subsidie voor energiebesparende maatregelen die samenvallen met de grootschalige renovatie van corporatiewoningen in die wijk. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel, Drunen en Boxtel.

De gemeente 's-Hertogenbosch telt 14 wijken volgens het CBS. De grootste zijn West (11.881 woningen), Noord (9.206 woningen), Binnenstad (8.906 woningen) en Maaspoort (7.382 woningen). Behalve in Den Bosch zelf werken we ook in Rosmalen, Empel, Nuland en Vinkel.

Wat verdeler vervangen in Den Bosch kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Verdeler vervangen, met pomp en mengregeling€ 450 per verdeler
Verdeler zonder pomp (voor een warmtepomp)€ 400 per verdeler
Pomp op de verdeler vervangen€ 250 per pomp
Extra groep op de verdeler€ 75 per groep

Vragen over verdeler vervangen in Den Bosch

Vervangen jullie ook alleen de pomp van mijn verdeler in Den Bosch?

Ja. Is de verdeler zelf nog goed, dan kan alleen de pomp vervangen worden.

Ik krijg een warmtepomp. Moet de verdeler anders?

Vaak wel: bij een warmtepomp wordt meestal een verdeler zonder eigen pomp gebruikt. We kijken wat bij jouw warmtepomp past.

Kunnen er groepen bij?

Ja, als er plek is op de verdeler of als we een grotere plaatsen.

Wat kost een nieuwe verdeler in Den Bosch?

Dat hangt af van het aantal groepen en of er een pomp en mengregeling op komt. Na de opname krijg je een vaste prijs.

Komen jullie ook in Rosmalen, Empel en Nuland?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 41,1 km rijden naar Den Bosch, ongeveer 39 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Sint-Michielsgestel en Drunen.

Verdeler vervangen in de buurt van Den Bosch

Verdeler vervangen in Den Bosch?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname