Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Vloerverwarming badkamer in Best

In de badkamer in Best leggen we een watergevoerde groep onder de tegels, op je cv of warmtepomp.

Badkamers in Best

41% van de eengezinswoningen in de gemeente Best is een tussenwoning en 18% een hoekwoning. In zulke huizen ligt de badkamer meestal op de verdieping. Is die vloer van beton met een dekvloer, dan frezen we; is hij van hout, dan kijken we naar een droog systeem.

71% van de woningen is een koopwoning, 20% is van een woningcorporatie. Dat is meer dan het gemiddelde van 57% in de 25 plaatsen waar we werken. Huur je, dan heb je toestemming van je verhuurder nodig voordat we in de vloer frezen.

Bijna alle woningen in de gemeente Best stoken nog op gas: 11% is aardgasvrij. Vloerverwarming werkt op een cv-ketel via een verdeler met pomp en mengregeling, en later net zo goed op een warmtepomp.

6 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Speelheide52498%98%
Batadorp21497%100%
Heivelden1.49187%78%
Buitengebied43587%96%
Heuveleind1.28785%93%
Aarlesche Erven40685%99%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, vloer open, buis, aansluiten en tegelklaar. We kijken naar de vloer, de hoogte bij de deur en waar de groep op de verwarming kan. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een badkamer in aanbouw met de vloerverwarmingsbuis op de vloer en een douchegoot

Wat we niet doen

  • Elektrische matten: die raadt Milieu Centraal af als niet energiezuinig.
  • Tegelwerk en sanitair: dat laat je door de badkamerbouwer doen.
  • Werk aan de cv-ketel zelf: dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.

Gratis energieadvies in Best

Voor de isolatiesubsidie verwijst de gemeente naar het Regionaal Energieloket, waar de aanvraag via het declaratieformulier loopt met een woningcode uit een brief van de gemeente. Bron

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Regeling van de gemeente Best

De Nadere Subsidieregeling Isolatie en Zonnepanelen (geldend vanaf 28-07-2026, vervalt op 31 december 2027) geeft eigenaar-bewoners van een slecht geïsoleerde grondgebonden woning (label D t/m G of minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen, WOZ tot 484.000 euro, peildatum 1 januari 2022) via een erkend bedrijf 1.500 euro voor één maatregel en 2.250 euro voor twee of meer. Doe-het-zelf is 100% van de materiaalkosten tot 750 euro, met toeslagen voor biobased isolatie en lage inkomens. Bron

Van het gas af in Best

Het Warmteprogramma 2024 noemt Heivelden (deels) en Naastenbest/Wilhelminadorp als zoekbuurten, met kleinschalige collectieve warmte en een eerste aardgasvrijproject in Heivelden. Een groot warmtenet verwacht de gemeente niet voor 2030, en buiten de zoekbuurten gaat het om individuele warmtepompen (hybride of volledig elektrisch). Bron

Goed om te weten in Best

Het Warmteprogramma 2024 wijst Hoge Akker, De Leeuwerik, Batadorp-Noord en Oirschotseweg en omgeving aan als bespaarbuurten, waar eerst isolatie en besparing centraal staan voordat er over een alternatief voor gas wordt besloten. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel en Veldhoven. In de gemeente Best geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen) en Salderes (1.439 woningen).

Wat vloerverwarming badkamer in Best kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Vloerverwarming in de badkamer, 1 groep€ 650 per badkamer
Vloerverwarming infrezen: frezen, buis leggen en dichtzetten€ 40 per m²

Vragen over vloerverwarming badkamer in Best

Kunnen jullie vloerverwarming in mijn badkamer in Best leggen voordat de tegelzetter komt?

Ja. Als de vloer open ligt, leggen we de buis en sluiten we aan. Daarna kan de tegelzetter beginnen.

Moeten de tegels eruit?

Meestal wel, omdat er toch nieuwe tegels komen. Liggen ze vast en blijven ze liggen, dan bekijken we of door de tegels frezen kan.

Ik huur. Mag dit?

Alleen met toestemming van je verhuurder, want het is een verandering aan de vloer en de verwarming.

Wat kost vloerverwarming in de badkamer in Best?

Dat hangt af van het oppervlak, de vloer en de aansluiting. Na de opname krijg je een vaste prijs op papier.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven en Boxtel.

Vloerverwarming badkamer in de buurt van Best

Vloerverwarming badkamer in Best?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname