Naar de inhoud
Vloerverwarming Infrezen Tilburg
Menu

Verdeler vervangen in Goirle

Lekt je verdeler, maakt de pomp lawaai of komt er een warmtepomp? Wij vervangen verdelers en pompen in Goirle en Riel.

Verdelers in Goirle

In de gemeente Goirle is 29% van de woningen gebouwd vanaf 1995, 20% tussen 1995 en 2015. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 29% in de 25 plaatsen waar we werken. Voor een verdeler wordt een levensduur van 15 tot 20 jaar genoemd, voor de pomp 10 tot 15 jaar. Oudere verdelers missen vaak een zuinige pomp, automatische ontluchters of doorstroommeters.

Een eengezinswoning is hier gemiddeld 146 m². Ligt de hele benedenverdieping vol vloerverwarming, dan zitten er al snel vier tot zes groepen op de verdeler.

6 van de 16 wijken van de gemeente Goirle. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
De Hellen1.78690%78%
Wildackers1.14173%59%
Riel1.07195%86%
Hoogeind1.02967%44%
De Boschkens89682%78%
De Groote Akkers855100%74%

Zo werken we

In 5 stappen: opname, aftappen, vervangen, vullen en ontluchten en inregelen. We kijken naar de verdeler, de pomp, het aantal groepen en je warmtebron. Lees hoe we dit doen, stap voor stap.

Een verdeler voor vloerverwarming met pomp, doorstroommeters en groepen die de vloer in gaan

Wat we niet doen

  • Werk aan de cv-ketel zelf (plaatsen, openmaken, in bedrijf stellen): dat mag alleen een CO-gecertificeerd bedrijf.
  • Losse onderdelen leveren zonder ze te monteren.

Parkeren voor de bus in Goirle

In Goirle en Riel parkeer je overal gratis, behalve in de blauwe zone in het centrum van Goirle. Bedrijven in de blauwe zone kunnen een bedrijfsparkeerontheffing aanvragen (1e t/m 3e: €41,65 per stuk in 2026), en een tijdelijke ontheffing voor 1 week kost €41,65; de ontheffing geldt niet in parkeergarage De Hovel. Bron

Lening van de gemeente Goirle

De Stimuleringslening 'Aan de slag met je huis' via SVn is €2.500 tot €10.000 voor eigenaren, voor duurzaamheidsmaatregelen of langer thuis blijven wonen. Je vraagt eerst aan bij de gemeente (met koopakte en offerte) en daarna bij SVn; de pagina noemt rente, looptijd en of de lening nog open is niet. Bron

Regeling van de gemeente Goirle

Goirle isoleert: tot €1.600 subsidie voor eigenaar-bewoners in Goirle en Riel, of tot €7.600 bij een inkomen tot 150% van het sociaal minimum (uitvoering via het Regionaal Energieloket). Voorwaarden: label D t/m G (of B/C met twee slecht geïsoleerde bouwdelen), WOZ onder €487.000 (peildatum 1-1-2022); combineerbaar met ISDE, en volgens de pagina is er op dit moment voldoende budget. Bron

Gratis energieadvies in Goirle

Een energiecoach van energiecoöperatie Duurzaam Riel Goirle geeft persoonlijk advies voor €25. Eigenaar-bewoners met label D t/m G en WOZ onder €487.000 krijgen met een woningcode uit de brief gratis advies aan huis van het Regionaal Energieloket (088 525 4110), dat ook een aannemer zoekt en offertes aanvraagt. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg, Alphen-Chaam en Oisterwijk. In de gemeente Goirle geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Goirle telt 16 wijken volgens het CBS. De grootste zijn De Hellen (1.786 woningen), Wildackers (1.141 woningen), Riel (1.071 woningen) en Hoogeind (1.029 woningen). Behalve in Goirle zelf werken we ook in Riel.

Wat verdeler vervangen in Goirle kost

Indicatie, inclusief 21% btw. Na de opname krijg je een offerte op papier; die is leidend.
PostVanaf
Verdeler vervangen, met pomp en mengregeling€ 450 per verdeler
Verdeler zonder pomp (voor een warmtepomp)€ 400 per verdeler
Pomp op de verdeler vervangen€ 250 per pomp
Extra groep op de verdeler€ 75 per groep

Vragen over verdeler vervangen in Goirle

Vervangen jullie ook alleen de pomp van mijn verdeler in Goirle?

Ja. Is de verdeler zelf nog goed, dan kan alleen de pomp vervangen worden.

Ik krijg een warmtepomp. Moet de verdeler anders?

Vaak wel: bij een warmtepomp wordt meestal een verdeler zonder eigen pomp gebruikt. We kijken wat bij jouw warmtepomp past.

Kunnen er groepen bij?

Ja, als er plek is op de verdeler of als we een grotere plaatsen.

Wat kost een nieuwe verdeler in Goirle?

Dat hangt af van het aantal groepen en of er een pomp en mengregeling op komt. Na de opname krijg je een vaste prijs.

Komen jullie ook in Riel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 8,4 km rijden naar Goirle, ongeveer 12 minuten. Op dezelfde rit werken we in Hilvarenbeek, Tilburg en Alphen-Chaam.

Verdeler vervangen in de buurt van Goirle

Verdeler vervangen in Goirle?

We komen kijken welke dekvloer je hebt, hoe dik die is en hoe je verwarming werkt. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

BellenGratis opname